23 Kasım 2009 Pazartesi

her şey yolunda

evet şimdilik her şey yolunda..duru hanım bakıcı teyzesi ile çok mutlu..yaptığı yemekleri çok severek yiyiyor..sürekli oyun oynama ve mobil halde dolanıyor etrafta..hala tek parmağa yapışarak yürüyor..çok komik emekliyor..kahkaha atıyor...sinirleniyor..haftasonu esparkta anneannesi balono ip taktırmak için elinden aldı diye kedisini yere atıp gözünün yaşı ile ağladı bense o sırada bir adım gerisinde yerlere yatarak gülüyordum..dışardan bakıldığında manzara felaket kendini yere atıp ağlayan velet yanında kahkaha atan anne!!! şoka girdim kızımı tanıyamadım..arabasına kesinlikle binmedi yürüyerek gezdi 2 katı..yürüyen merdivene bayılıyor..
bakıcı teyzesi ile mutlu olması benim için en önemli olan şey..işten döndüğümde yüzüme bile bakmıyor...eğer sabah giderken uyanıksa o zaman arkamdan 5 dakika ağlıyormuş sonra yine oyuna dalıyor..kamera sistemini şimdilik erteledim..
önümüz bayram Nazilli'ye büyük babaanneye gitmeye niyetliyiz..bakalım.. şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum..sevgiyle kalın..
bu arada ben 2 gün toplantıda ankaradaydım..yücel beyde 3 gündür toplantıdaydı cimcimeyi görmemişti..bana hiç küsmedi duru ama babasına yine küstü..dün akşam yüzüne bile bakmadı..o yokmuş gibi davranıyor..yanından yürüyüp gidiyor..bakalım ne zaman barışacak???:))

1 yorum:

ELİF dedi ki...

Çok sevindim Evrimciğim.Ben vazgeçmedim koyduruyorum bu hafta.