6 Ocak 2010 Çarşamba

2010 sıpası

telefonlar düşmüyor elindenböyle dizlerimin arasında dinliyor beni bir şey anlatırken
yeni bir ortamda yada hoşlanmadığı bir şey varsa ifade hep böyle

annem koca gözlü kuzum benim

fotoğraf makinam hala tamirde bu nedenle telefondan aktarabildiklerimi yayınlıyorum..iyice yemelik oldu bu hanım..
'hımmmah' sesi ile dudaklarını deytirip öpüyor canının istediklerini..canı istemiyorsa mümkün değil bir şey yaptırmak..tam bir akrep burcu oldu kendisi..sevmediği hoşlanmadığı ya da bir şekilde soğuk bulduğu kişilere hemen parmağı ile 'seni seni' yapıp kaşlarını çatıyor..zaten genel olarak kaşlar sürekli çatık (bak resim 3)
anneanneanne..arka arkaya isterse söyleyebiliyor artık..ha bide ii ce (iyi geceler) ben unutsam bile sallarken kalkıyor ve tek tek herkese iyi geceler diyor...
teletubbies delisi oldu çıldırıyor dvd izlerken..
canı isterse yiyiyor isterse içiyor ..hiç zorlamıyorum..400 cc süt içiyoruz gece 12 ve sabah 6'da..dün severek köfte yedi mesela yanında 6 incecik dilim parmak patates ve biraz ev makarnası..hepsini kendisi elleriyle yedi..bir elinde çatal ama çatal olmayan elle yiyiyoruz yemekleri:)
baba hala favorisi deli oluyor babasına..bir baba deyişi var benim içimin yağları eriyor babası ne hissediyor kim bilir..
saçları iyice dalgalandı benimkisi gibi..he he bana benziyor gittikçe:))

2 yorum:

Sudiş dedi ki...

Nazar değmesin yaaa. Çatık kaşlar da sana çekmiş bu arada... Ha bir de tüylü taç meselesi, dur ben akşam kırmızı tacı bir de taşlı tacı ile çekeyim fotosunu da gör...
Anneanne de duble anne demek aslında, çocuk çoktaaan öğrenmiş anne demeyi ne güzel...

Hande dedi ki...

Maşallah kuzuya ,çok öpüyoruz onu..